איך תמשכי תשומת לב בחתונה

כל אישה יודעת כי ביום החתונה הכלה היא זו שמושכת את תשומת הלב, אבל כל אחת מקווה בסתר ליבה למשוך תשומת לב לא פחות מהכלה. שמלות ערב מעוצבות בסגנון מיוחד מאפשרות לכל אחת להרגיש מיוחדת.

 

 

 

לא ממש קשה לנחש כי גם אישה שלא מתחתנת רוצה להיראות נהדר באירוע ולהופיע בשמלת ערב שתותיר רושם רב על האורחים. אירוע כמו חתונה בו יש שני חלקים: האחד, החלק המרכזי של החתן והכלה. השני, החלק בו האורחים רוקדים ומשוחחים זה עם זה אז יש אפשרות להראות את השמלה. שמלות ערב מעוצבות נהוג לבחור זמן רב לפני האירוע, ולכן כדאי לבקר אצל מעצבי שמלות ערב כדי להתאים את השמלה המתאימה לגוף. כמו כן, כדאי לקנות שמלת ערב אצל מעצבים ידועים.

 לא על השחור לבדו

שמלות ערב מעוצבות הן יותר מסתם שמלות בצבעים שונים. אם את רוצה להפתיע את האורחים באירוע ולגרום להם להסתכל עליך, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת השמלה. מעצב שמלות ערב אינו סתם אחד שמפגין חוש אופנתי אלא כזה שמבין כי עיצוב שמלות ערב כולל מלאכת מחשבת ועבודת יד הדורשת מיומנות גבוהה.

רוב המעצבים מציגים קולקציות שונות, אך כדי שתהיי מרוצה חשוב שתבחרי מבין שמלות הערב את השמלה המתאימה ביותר שתגלה טפח ותסתיר את האזורים אותם את מעוניינת להסתיר. מעצב בעל ניסיון יקפיד לקחת ממך מידות מדויקות ולאחר מכן מגיע השלב של בחירת הצבע. היום ניתן למצוא שמלות מעוצבת לערב במגוון צבעים ולא רק בגוון השחור המסורתי.

 אין לאף אחת אחרת

איך תדעי שהצלחת במשימה ושמלת הערב שלך מושכת מבטים? כאשר תבחני שאת היחידה שלובשת אותה. מעצבי שמלות ערב מקוריים יהיו אלה שיבחרו ביחד איתך את השמלה המקורית שאינה דומה לכל שמלה אחרת שחברות או בני משפחה לבשו באירועים שונים. חשוב שתבחרי בשמלה ייחודית המתאימה לך וכך תוכלי להגשים את החלום.

לפני האירוע את מוזמנת להסתכל בראי ולהחליט מה המראה המתאים  לך? האם שמלה החושפת כתפיות או שמלה המדגישה את הרגליים? ישנם לא מעט מעצבים שמבינים כי שיתוף הפעולה יביא לתוצאות טובות. כך או כך, ניתן לומר כי המפתח להנאה שלך באירוע מתחיל מבחירה נכונה של השמלה. 

 


מאמרים בנושא