החלקת שיער

נשים רבות בוחרות כיום לבצע החלקת שיער, ובכך להגשים חלום נכסף. חלקן, בעלות שיער מקורזל של ממש, נושאות עימן את החלום הישן עוד מימי ילדותן המוקדמת, והן ממהרות להעניק לעצמן, את המתנה המושלמת.
כעת ניתן לבצע החלקת שיער באינספור מספרות העוסקות בעיצוב שיער, והטרנד המפתה מזכה את הנשים ה'חדשות' בתגובות אוהדות ונלהבות.
החלקת שיער תיעשה לאחר אבחון מקיף של שיערך והתייעצות עם מעצב השיער. ישנן נשים החוששות מפעולת החלקת שיער אולם כיום כבר ידוע כי ההצלחה בתחום נובעת מסוגי התכשירים המתקדמים אשר פותחו בתחום ואשר בהם משתמשים מעצבי השיער תוך התאמתם לסוג ומבנה שיערך. כמו כן קשורה הצלחת הטיפול גם במומחה השיער עצמו, אשר חשוב ביותר לעמוד על טיבו ולשמוע המלצות לגביי נסיונו והצלחותיו, בטיפול בשיער כלל, ובטיפול החלקת שיער בפרט.
החלקת שיער מיועדת לא רק לבעלות שיער מקורזל אלא גם לנשים אשר שיערן פגום או שאינו נוטה 'להסתדר', והן מבקשות לעצמן את המראה החלק, מה שיעניק להן איכות חיים, ונוחות יומיומית. החלקת שיער מומלצת ביותר לבעלות שיער עבה, אולם לא רק לאלו.
שיער מתולתל אשר עבר טיפול החלקת שיער ייראה לאחריו לא רק בריא ויפה יותר, אלא גם ארוך יותר בעקבות החלקת התלתלים. שיער אשר עבר החלקה הינו נוח לטיפוח, והוא מבריק ובוהק יותר.
 ישנן מספר דרכים לבצע החלקת שיער אולם הפייבוריטיות ביותר הן החלקת שיער יפנית והחלקת שיער ברזילאית. מחירי החלקת שיער נעים בים 1,500 ל- 4,000 שקלים, ואת התוצאות ניתן יהיה לראות ולהרגיש כבר מהרגע הראשון, שכן השיער יהיה נעים למגע ולמראה, וקל לסירוק.
יש לזכור כי גם החלקת שיער, דורשת תחזוקה שוטפת, כבכל שיער ובעיקר בחורף. לאחר החלקת שיער מומלץ לספר את השיער ולגזור את הקצוות אחת לחודש וחצי- חודשיים ולהשתמש בחומרים מתאימים להזנת השיער, כגון סיליקון, אותם ניתן לרכוש אצל מעצבי השיער ובפארמים השונים.
אם ברצונך לזכות במראה חדש, נוח, ויפהפה למראה, החלקת שיער הינה האפשרות המומלצת לך ביותר.

מאמרים בנושא