נעלי פרווה סינתטית לחורף

עוד לא עדכנתם  את ארון הבגדים לעונת החורף? ובכן החורף כבר כאן וכדאי מאוד שארון הבגדים יעבור ממצב של קיץ למצב של חורף. זה אומר לשים בצד את כל הגופיות של הקיץ בצבעי הניאון הבהירים ולפנות את כל שמלות הקיץ הקלילות והדקיקות. עכשיו זה הזמן לסריגים כבדים ומחממים באורכים ועיצובים שונים, מעילים עם ניטים ונעליים חורפיות עם הרבה הרבה פרווה ! סינתטית כמובן. בחורף זה אין כמעט זוג נעליים שלא יגיע עם פרווה שתקשט אותם ותשדרג את מי שינעל אותם לבעל מראה טרנדי. החוכמה בעונה זו היא לדעת לשלב את אותם נעלי פרווה באביזרים הנוספים יחד עם מראה יום יומי ולאו דווקא עבור לבוש ערב מקושט וססגוני.

אז למה אתם מחכים? רכשו לכם כמה פריטים עם פרווה כמו מעיל עם פרווה , נעליים עם פרווה או פריטים קטנים יותר עבור אלה מאתנו שלא ממש אוהבים להתבלט ומעדיפים מראה שקט ומעודן יותר, ישנן פריטים שגם יכולים להיות מצוידים עם פרווה כמו כפפות או כובע.

פרווה סינטטית – יתרונות

מה יכול לתת לנו מראה מחמם ונעים יותר מאשר נעליים אשר משולבת בהם פרווה נעימה ומפנקת?
אין צורך לחפש בחנויות נעליים אחר פריטים אשר יוצרו מפרווה אמיתית. הרג של חיות עבור שימוש בפרווה שלהם הינו אכזרי ואף נמצא מחוץ לחוק במקומות מסוימים בעולם, ניתן לראות מידי  פעם בפעם הפגנות נגד יצרנים של מוצרים אשר עשויים מפרווה אמיתית של חיות.
פרווה סינתטית מספקת את אותו המראה המיוחד והמלכותי יחד עם תחושה נעימה ומחממת, לכן אין שום בעיה לבצע רכישה של מוצרי ביגוד והנעלה אשר מגיעים מצוידים בפרווה סינתטית. העלות של פרווה סינתטית לעומת פרווה אמיתי הינה בפער משמעותי לטובת הפרווה הסינתטית, כך שאם יש לכם מספיק כסף על מנת לרכוש נעלי פרווה או בגד עם פרווה אמיתית אך אתם עדיין אנשים עם מוסר שלא מסוגלים ללבוש משהו אשר הגיע על ידי הרג וסבל של חיה, בהחלט שתוכלו למצוא לכם מבחר מעולה של פריטים טרנדיים המגיעים עם פרווה סינתטית , אפילו של מיטב המעצבים בתחום האופנה כיום. 

לסיכום

אם אתם לא רוצים לצאת אל הרחוב ולהרגיש שונים, אבל לא בצורה טובה, אלא יוצאי דופן ברמה של מסע בזמן, כדאי כי תערכו שופינג קצר ותעדכנו את ארון הבגדים שלכם עם כמה פריטים הכרחיים לחורף הנוכחי. כמה רכישות של פריטים איכותיים יעשו את העבודה בצורה נפלאה, כמו חולצות אוברסייז, מכנסי בויפרנד וכן, כמה פריטים עם פרווה סינתטית כמו מגפיים מחממות עם לוק עדכני ומעיל בעל מראה צבאי או עם ניטים שיעטרו אותו בהתאם לצו האופנה כיום.


מאמרים בנושא