שמלות כלה

אם בעבר נדמה היה כי שמלות כלה, דומות זו לזו בדרך אשר לא ניתן להתעלם ממנה, ונראות ברובן כערימת קצפת לבנה, ותו לא (מה שגם העניק להן את התואר המפוקפק 'שמלות קצפת') הריי שכיום אין גבול לעושר הסגנונות המיוחדים, בנושא עיצוב שמלות כלה.
מעצבי על בתחום האופנה, נוהגים להציג בסיומן של התצוגות בהן הם גאים כל כך, שמלות כלה, לתפארת האירוע. לא בכדי נבחרות אותן שמלות כלה, להיות מוצגות בידי הדוגמניות היפות והאהובות ביותר על אותם מעצבים, וזוהי למעשה גולת הכותרת של כל תצוגת אופנה נחשבת.
שמלות כלה קצרות מהוות טרנד אופנתי של מהלך העשור האחרון בעיקר. ישנן נשים רבות אשר המראה הקצרצר מחמיא להן מאוד, ואולם לא כל אשה תבחר להיראות ביום כלולותיה, עם שמלה אשר חושפת את הקרסוליים. רבות מעדיפות שמלות כלה ארוכות, כאלו המפוסלות על הגוף, או שמלות נפוחות בתחתיתן. בדים רבים מטקסטורות שונות משמשים מעצבים בבואם לתפור שמלות כלה, וחשוב להתאים את סוג הבד המבוקש לעונה אשר בה ייערך טקס הנישואין. לכל שמלה ניתן להתאים טבעות יהלומים או צמיד טניס יפהפה אשר יבליטו את יופיה ויהפכו את הכלה למלכה נוצצת ליום אחד ומיוחד.  
שמלת כלה אשר תוכלי להרגיש בה בנוח הינה דבר חשוב מאין כמותו. בעבר וגם בימינו נאלצת לעיתים נשים מסויימות, ובעיקר נשים בעלות עודף משקל, 'להידחף' אל תוך שמלות כלה צרות, או בעלות מחוכים באורכים שונים, אשר מכאיבות ומעיבות על הרגשתן, במהלך הערב, שהוא אולי הערב החשוב ביותר בחייהן.
כיום מקפידים מעצבי שמלות כלה להשתמש יותר ויותר בבדים אלסטיים ובעיצובים מתוחכמים, בכדי לאפשר גם לנשים, אשר הטבע לא חנן אותן בגוף מושלם, לחוש וגם להיראות, כמו מיליון דולר.
בבואך לבחור שמלת כלה מומלץ לך לעלעל, לפחות מספר חודשים טרם האירוע, במגזינים של שמלות כלה, בכדי לנסות ולאתר את סגנון שמלות הכלה, אשר מדבר במיוחד אל ליבך. מאחר והמגוון כה רחב ומבלבל, הריי ששיטוט באינטרנט, באתרים המציגים שמלות כלה, יתרום אף הוא להתמקדות בסגנון העיצוב, אשר יתאים לך ביותר.

מאמרים בנושא