תוספות שיער

מרבית קהל המשתמשים בתוספות שיער, הן נשים בארץ ובעולם, אשר אינן מרוצות ממראה שיערן. חלקן נשים בעלות שיער דק, דליל, או שיער הנקרע בקלות, אולם גם נשים מבוגרות יותר, אשר שיערן החל לנשור ולהידלל בשל תהליך הזיקנה, מבקשות כיום תוספות שיער, בכדי לשמור על מראה צעיר ואסתטי יותר.
שיער ראשנו הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על חזותינו, ובעיקר על מראה של האישה. שיער מוזנח שאינו מותאם לתווי פנינו, עשוי לבגר את הפנים בצורה שאין לה שיעור, ואילו עיצוב מתאים ושיער מלא ומבריק, בין שהוא ארוך, ובין שלא, ישדרו מראה צעיר וחיוני.

תוספות שיער הינן טכניקה חדשנית, והיא כוללת עיבוי, ולרוב גם הארכה של השיער. תוספות שיער נועדו להעניק לשיער ראשנו מראה מלא, יפה ומבריק, כפי שכולנו חולמים. כיום ניתן בנקל לעבות את שיער הראש, וגם להאריך אותו באופן טבעי ובלתי מורגש. לכן גם נוהרות נשים רבות למספרות בארץ ובעולם, ומבקשות להתהדר בתוספות שיער.
שתי השיטות העיקריות בהן מבצעים תוספות שיער, הינן שיטת ההלחמה, ושיטת החרוזים.
הלחמת תוספות שיער נעשית באמצעות מלחם מיוחד, אשר מחבר בין השיער הטבעי לבין תוספות שיערבהמקומות הנדרשים. את החיבור מבצעים בעזרת דבק מיוחד, הנקרא קראטין. יש להרגיע ולציין כי בכל עת בה תרצו להסיר תוספות שיער מראשכן, הריי שניתן להמיס את הדבק בו מדובר, בקלות רבה למדיי.

הליך תוספות שיער אחר, מבוצע באמצעות חרוזים קטנים ושקופים, ללא דבק, וללא כל חומר כימי או אחר. החרוזים מוחבאים בתוך השיער כשהם מוצמדים לשיער אשר מבקשים להוסיף, ובאיזורים הנחוצים. את החרוזים ניתן להסיר בקלות בבית.  

חשוב לבחור תוספות שיער מטיב איכותי, שכן איכות זולה תבלוט בקלות רבה על ראשכן. בנוסף, תוספות שיער זולות ייהרסו במהרה עם כל חפיפה, פעולות של צבע, פן, או אפילו סירוק.
נשים מבקשות להן תוספות שיער בעיצובים שונים, אם מדובר בשיער מתולתל, בשיער חלק, או בשיער גלי. תוספות שיער נעשות באמצעות שימוש בשיער אדם טבעי, בהתאם לסוג השיער הספציפי, ולאחר היוועצות עם מעצב השיער.
מלבד סוג השיער הנכון, הריי שצבע השיער המדויק של תוספות השיער בהן בחרנו, הינו עניין חשוב של ממש. יש לזכור כי תוספות שיער בגוון הדומה במיוחד לצבע שיערנו הטבעי, יעניק את המראה הטבעי המבוקש.

מאמרים בנושא