תיקון מזוודות תשקיע במזוודה שלך

מזוודה לחיים:

מזוודות אינן דבר של מה בכך, ויש מי שיודע שמזוודה היא אף בעלת ערך סנטימנטלי, יתרה מכך, מזוודות הן יקרות, ומזוודות טובות ואיכותיות שהן נוחות לך בשביל ללבות אותך בכל נסיעותיך אינו דבר שקל למצוא, על כן, אם קרה ודבר מה התקלקל במזוודה או בתיק שלך, ניתן ורצוי למצוא מי שנותן שירות תיקון מזוודות.

היכן מוצאים מתקן מזוודות?:

תיקון מזוודות אם יש צורך בכך, ניתן למצוא באינטרנט ולעתים רבות, חנויות העוסקות בשיווק תיקים ומזוודות יתנו גם שירות של תיקון מזוודות. גם אצל הסנדלר השכונתי אפשר לתקן תיקים שונים ומזוודות ולא רק נעליים.

מה כולל התיקון?:

נותן שירות תיקון מזוודות מקצועי, ידע לתקן ולהשיב את המזוודה ממש כמו חדשה. התיקון יכלול את תיקון הרצועה והריפוד שלה, תיקון הגב הקשיח למניעת מכות וטלטולים של התכולה, תיקון הרוכסנים, תיקון תאים שנקרעו, תיקון מנגנון הטרולי, תיקון גלגלי הנשיאה ועוד.

מעבדה למזוודות:

תיקון מזוודות נעשה במעבדת תיקון של ממש והוא מצריך בעל מלאכה שהוא מומחה ויודע את מלאכתו, עליו להעריך את הנזק שנגרם למזוודה ואת הציוד והכלים שנדרשים לו על מנת לתקן אותה. תיקון מזוודות בדרך כלל עורך כמה ימים כאשר הלקוח משאיר את המזוודה במעבדה עד כי נותן השירות מסיים את מלאכתו ומחזיר לו אותה מתוקנת כחדשה.

כל החברות:
חברות תיקון מזוודות ידעו ויהיו ערוכות לתקן מזוודות מכל המותגים המוכרים, ביניהם: TUMMI, SAMSONITE, DELSEY  ו- RONCATO. כאמור תיקון מזוודות יש לערוך אצל בעל מקצוע אשר יש בידיו את הפריטים של החברות השונות ושהוא מיומן בתיקון התיק או המזוודה.

לא כל יום:
תיקון מזוודות הוא שירות חשוב. מזוודה לא מחליפים כל יום, בטח ובטח אם זו מזוודה יקרה ודאי שעלתה הרבה כסף, קניית מזוודה היא השקעה והיא לרוב מגיעה עם ביטוח המאפשר את תיקונה על חשבון החברה. כך או כך שווה להשקיע במזוודה טובה, נוחה ואיכותית ואין למהר להשליך אותה לאשפה, יש מי שיתקן במומחיות וקנייה של מזוודה חדשה תעלה כסף רב.


מאמרים בנושא