תיק מנהלים להיראות כמו מנהל

>פאסון של מנהל:

אתה מנהל. כל הכבוד לך. וגם אם אתה עדיין לא, בכל זאת כל הכבוד, כך או כך ידוע כי הבגדים, ההופעה, הלוק הכללי והאביזרים המתלווים אליו, הם אלו אשר עושים את האדם. זוהי המציאות. אז בין אם אתה מנהל בכיר, מנהל זוטר, עתיד להיות מנהל, או סתם רוצה להתהדר בפאסון. רכש לעצמך תיק מנהלים.

מה זה תיק מנהלים?:

תיק מנהלים, או תיק עסקים יהיה זה בעל הצורה הקשיחה המלבנית הנסגר באבזם נאה מלפנים וידית האחיזה שלו קצרה להחזקתו בכף היד ולרוב מצורפת אליו גם ידית ארוכה לנשיאה על הכתף. כאשר בסיסו הוא דמוי אקורדיון. התיק משדר מראה רציני, מכובד ואחראי ומעיד על סטאטוס ומעמד גבוהים.

מה כולל תיק מנהלים?:

תיק מנהלים שמכבד את עצמו יכלול מספר תאים שונים, האחד יהיה מיועד למסמכים, תאים נוספים, חלקם קטנים יותר ומיועדים למטרות אחרות לפי בחירתך, חלקם ברוחב התיק, תא נסתר לכל המסמכים החסויים שלך שאינך רוצה שיתפזרו, רצועות עור תפורות לדופן התיק להחזקה של עטים, וכמובן תא רחב ומתאים למחשב נישא, כולל מקום לכבל ולמטען.

מאיזה חומרים הוא עשוי?:

תיק מנהלים ניתן ורצוי לרכוש מעור אמתי, שכן אחרת פספסת את המטרה, אבל בהחלט ניתן להשיג בשוק תיק מנהלים דמוי עור או מסאקי.

ארגון וסדר:
תיק מנהלים מלבד זאת שישפר את המראה הכללי שלך וייתן לכל ההופעה שלך נופח מרשים, הוא אכן גם פרקטי, תורם לארגון ולסדר. החלוקה לתאים מאפשרת לך תמיד לראות מה מונח לפניך ומונעת בלגאן. מאפשרת שליפה מהירה של מסמכים לפי הצורך והוא בהחלט פונקציונאלי ותורם ליעילות, לזריזות ולאיכות העבודה.

היכן ניתן להשיג?:

תיק מנהלים מעוצב ומרשים ניתן למצוא בחנויות של מותגי האופנה הגדולים, ככל ששם המעצב נחשב יותר, כך יעלה ערך התיק והוא בהחלט יכול להגיע לאלפי שקלים. אך באם אתה מנהל שאין בכיסו מרשרשים כה רבים, בהחלט ניתן למצוא תיק מנהלים שעונה על כל הצרכים הפרקטים, משרת את המטרה החיצונית ועולה מעט פחות.


מאמרים בנושא